Stały wzrost PKB w Polsce sprawia, że nasz kraj jest doskonałym miejscem na prowadzenie działalności gospodarczej. Na tle Unii Europejskiej wypadamy bardzo korzystnie, a procedury zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej ulegają z roku na rok uproszczeniu. To cechy, które do Polski przyciągają wielu zagranicznych inwestorów.

Zagraniczni inwestorzy zazwyczaj decydują się na założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Co warto o takiej spółce wiedzieć? Przede wszystkim – może ona zostać założona przez kilku udziałowców. Kapitał zakładowy spółki z o.o. to minimum 5 tys. złotych może zostać wniesiony także w formie aportów. Decyzje o spółce z o.o. podejmuje zarząd, który powołany jest przez zgromadzenie wspólników.

W celu zarejestrowania spółki należy wpisać ją do Krajowego Rejestru Sądowego, a cały proces rejestracji może trwać dwa miesiące. Korzystając z oferty gotowespolki.co.pl możecie to załatwić bez problemów! Zapraszamy do zapoznania się z naszymi rozwiązaniami dla inwestorów z Polski i zagranicy.